Düşler ve Kabuslar
Düşler ve Kabuslar
Home | Profile | Active Topics | Members | FAQ
Username:
Password:
Save Password
 All Forums
 Esas Forumlar
 FORUM THE BELL TOLLS
 ogün sanlısoy'un öteki yüzü
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kertenkele

Turkey
1970 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:27:24  Show Profile  Reply with Quote

fotoğraf: mehmet turgut

www.yuxexes.deviantart.com
www.myspace.com/yuxexesmagazin

Edited by - kertenkele on 07/03/2007 13:28:11

n/a

4831 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:31:39  Show Profile  Reply with Quote
Ogün de viking metal olmuş demek. Kadın milletine güven olmuyor işte.

Do you hear this shit?
Forgive me Wolfmother, but you suck!
Go to Top of Page

n/a

5399 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:33:53  Show Profile  Reply with Quote
Bu fikir Mehmet'ten çıkmıştır. Onun böyle fantastik aksiyonları çok. Ogün'ün fikri olduğunu pek sanmıyorum yani :)

Dio ezik ise, dünyadaki herkes eziktir. (Alkans Blazing)
Go to Top of Page

jam

El Salvador
709 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:35:02  Show Profile  Click to see jam's MSN Messenger address  Reply with Quote
iyi boynuzlamislar :)
Go to Top of Page

cihan

Australia
3363 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:35:05  Show Profile  Click to see cihan's MSN Messenger address  Reply with Quote
abicim ben diyorum her zaman da dedim... boynuz yemedim diyen adam yalancı adamdır... bana bi kadın gösterin ki hayatta kimseyi boynuzlamaz ya da boynuzlamamış... işte bazı delikanlılar da çıkıp açık açık yedim boynuzu diyor bizim gibi... helal olsun ogün'e de severdim zaten de daha bi kanım kaynadı... yeni gitaristi ben olcam metin yoğun olursa:))

3 kiloluk torbada 5 kilo bok gibiyim:(
Doğu Yücel Benim Ruhani Liderim!!!
Go to Top of Page

zakk

2739 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:35:07  Show Profile  Visit zakk's Homepage  Send zakk an ICQ Message  Click to see zakk's MSN Messenger address  Reply with Quote
"öteki yüzü" falan gibi magazinel kaliplar kullaninca ben de dedikodu var sandım ne yalan soyliim:)

:: myspace.com/sonicsplendour ::
Go to Top of Page

n/a

4831 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:36:27  Show Profile  Reply with Quote
E dedikodu işte zaten.

Bu arada, beni karıştırmayın lan!

Do you hear this shit?
Go to Top of Page

n/a

4831 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:40:06  Show Profile  Reply with Quote
Bu arada şu espriyi yapmadan geçemiycem:

- Aa, Saniye hanımın oğlu değil mi bu, ne olmuş buna böyle?
- Yahu Saniye hanımın oğulluğu mu kalmış bunun, şeytancı olmuş, satanik olmuş, ormanda gezer olmuş bu. Yürü çabuk ısıracak şimdi bi yerimizi!

ya da

- Aa, Saniye hanımın oğlu değil mi bu, ne olmuş buna böyle?
- Yahu Saniye hanımın oğulluğu mu kalmış bunun, yemiş boynuzu godoş olmuş, gavat olmuş, hanımköylüsü olmuş, torospulardan gözü dönmüş baksana şuna. Yürü çabuk adam sana da saldıracak şimdi!

Do you hear this shit?
Go to Top of Page

cihan

Australia
3363 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:41:41  Show Profile  Click to see cihan's MSN Messenger address  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zakk

"öteki yüzü" falan gibi magazinel kaliplar kullaninca ben de dedikodu var sandım ne yalan soyliim:)

güven magazin basınına geçiş yapıyor sanırım:))

Go to Top of Page

n/a

5399 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:43:46  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cihan

işte bazı delikanlılar da çıkıp açık açık yedim boynuzu diyor bizim gibi...

Ben boynuz yedim lan bikaç kere. Ne saklayacam anasını satiim suçlu ben miyim? Has "tekmeyi atan olan ben hadii" demişimdir her seferinde ama neticede mağdur durumdayım ben lan orda. Delikanlılıkla pek bi ilgisi yok bence "boynuzlandım" demenin :)

Go to Top of Page

n/a

4831 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:48:47  Show Profile  Reply with Quote
Hanginiz boynuzlamadınız lan peki, haha, bunu söyleyin bakiym bi de.

Do you hear this shit?
Go to Top of Page

kertenkele

Turkey
1970 Posts

Posted - 07/03/2007 :  13:54:44  Show Profile  Reply with Quote
quote:

yeni gitaristi ben olcam metin yoğun olursa:))

bijen'in de ayağını kaydırman lazım ama :)

Go to Top of Page

cihan

Australia
3363 Posts

Posted - 07/03/2007 :  14:08:12  Show Profile  Click to see cihan's MSN Messenger address  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kertenkele

quote:

yeni gitaristi ben olcam metin yoğun olursa:))

bijen'in de ayağını kaydırman lazım ama :)

o kim ki?? tanımıyorum ben :) kaydırırız ama sorun değil... magazinsel bikaç olayını yaklarız elbet..

Go to Top of Page

kertenkele

Turkey
1970 Posts

Posted - 07/03/2007 :  14:22:17  Show Profile  Reply with Quote
quote:

o kim ki?? tanımıyorum ben :) kaydırırız ama sorun değil... magazinsel bikaç olayını yaklarız elbet..

tanıştıriim bijen... sakat çalıyor ama dikkat et

Go to Top of Page

cihan

Australia
3363 Posts

Posted - 07/03/2007 :  14:24:52  Show Profile  Click to see cihan's MSN Messenger address  Reply with Quote
abi ben burdan bi çıkarım yapmak zorundayım ogün çıplak gitarist tercih ediyor!!! ben vazgeçerim hemen.. ben yüzerken bile nerdeyse tişörtümü çıkarmicam bu adamlar sağda solda meme ucu göstermekten keyif alıyolar.. hiç işim olmaz... giyinik gitarist arayan varsa ondan haber ver bana:))

Go to Top of Page

n/a

4831 Posts

Posted - 07/03/2007 :  14:42:12  Show Profile  Reply with Quote
Buradan "boynuzlanan erkekler çıplak erkeklerle haşır neşir olmaya başlarlar mı acep?" diye bi çıkarım yapılmadan uzuyorum ben bu topicten!

Do you hear this shit?
Go to Top of Page

cihan

Australia
3363 Posts

Posted - 07/03/2007 :  15:05:11  Show Profile  Click to see cihan's MSN Messenger address  Reply with Quote
çıkarımı yapmışın arkadaşım sen bu saatten sonra ne uzarız ne kısalırız:))

Go to Top of Page

Lanethh

Turkey
87 Posts

Posted - 07/03/2007 :  16:14:22  Show Profile  Click to see Lanethh's MSN Messenger address  Reply with Quote
özüne dönmüş
Go to Top of Page

kertenkele

Turkey
1970 Posts

Posted - 07/03/2007 :  16:18:50  Show Profile  Reply with Quote
arkadaşlar bu sayfaları ogün de okuyor... bu çıkarımlara karşı eleman bir sokarım yapmasın sonra

ayrıca

bir de böyle bir hellboy durumu var ekleyelim

Go to Top of Page

wrath_child

1846 Posts

Posted - 07/03/2007 :  16:27:10  Show Profile  Reply with Quote
bu resimler ne alaka...

Go to Top of Page

n/a

5399 Posts

Posted - 07/03/2007 :  16:29:53  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Faster

Hanginiz boynuzlamadınız lan peki, haha, bunu söyleyin bakiym bi de.

Lisede bi kere boynuzladım ben. Bahanem de hazır: Lisedeydik o zaman :)

Bu arada cihan, Bijen'le kapışılmaz olm. En son beş sene önce Dream Theater coverlarken izlemiştim, o zaman bile çok yıkıcı çalıyordu herif. Bu arada şimdi fark ettim ki yıllardır görüşmemişiz lan adamla.

Go to Top of Page

Lanethh

Turkey
87 Posts

Posted - 07/03/2007 :  16:30:57  Show Profile  Click to see Lanethh's MSN Messenger address  Reply with Quote
birde böyle bişey var...

[

Edited by - Lanethh on 07/03/2007 16:31:58
Go to Top of Page

n/a

4831 Posts

Posted - 07/03/2007 :  16:34:39  Show Profile  Reply with Quote
kertenkele bey,

1. Gelsin yapsın "sokarım". Espri anlayışı o kadarsa yapabileceğimiz bişey yok, hele hele forum kültürünü bilmiyorsa. Yani bu lafı etmek bence biraz "arkadaşlar ama ayıp olmuyo mu, sait abiye şöyle böyle demek yakışıyor mu delikanlıya" demek gibi bişi sanki, ööle laflar edildikten sonra da genelde "sait abi bu şerefsizler sana şöyle böyle diyolar abi!" gibi cümleler gelir. Ondan sonra da "nerdeler lan!!". "Valla abi yalanım yok, gel kendin dinle aha işte burdalar". :) "Siz bana şöyle böyle mi demeye çalışıyonuz layn" diyecek bir sanatçı da türkiye'den başka bi yerden çıkmaz, o sebepten de garip karşılamam. Ha bi de steve harris var.

2. Durup dururken başlık açıp entry'e de tek bir fotoğraf koymak garip geldi. Tamam yer bol da, sebep??? Dedik altına yorum yazalım madem, anlam kazansın. Yoksa bariz şekilde bi anlam ifade etmiyo. E bizim gibi kıro heriflerin yorumları da böyle kıroca olur, fazlasını beklememek gerekir.

Do you hear this shit?
Go to Top of Page

GOD!

2970 Posts

Posted - 07/03/2007 :  16:41:42  Show Profile  Reply with Quote
ultra!mega!hiper!super! rep++++++++++++++++++++++++++++

Go to Top of Page

oben

Turkey
841 Posts

Posted - 07/03/2007 :  18:46:40  Show Profile  Visit oben's Homepage  Send oben an ICQ Message  Click to see oben's MSN Messenger address  Reply with Quote
bir de böyle birşey var...ogün şanlısoy ve ünlüler

Go to Top of Page

rembrandt

Liberia
1151 Posts

Posted - 07/03/2007 :  20:16:56  Show Profile  Reply with Quote
geçmişi ve şimdiki halinden gördüğüm ogün şanlısoy'dan beklenmeyecek fotoğraflar olmuş bence:) ama ne olursa olsun kendisini severim..ilginç fotoğraflar olmuş.bir şey daha sorabilir miyim?madem ki kendisi de takip ediyor bu forumu.şayet bu resimleri ogün şanlısoy'un diğer(kızlar,gençler vs.)kitlesi görürse problem olmaz mı?bu piyasada en kıytırıkdan şeyler bile sorun yapılabiliyor.bir de cahilliğime verin fotoğrafçılıkdan pek anlamam.bunlar tamamen fotoşop'lu resimler mi yoksa,makyajı,duruşu,bakışıyla gerçek mi?ilk resim çok güzel olmuş diyecem.ama güzellik yok ortada:) ilk resmi beğendim.

Yağmurlu bir Akşamüstü yürürüm İstiklal'de
Elimde Köpeköldüren
Yok mu Beni Durduran!
[URL=http://img405.imageshack.us/my.php?image=lmneqanqay305ztj3.jpg][/URL]

Go to Top of Page

PontifexMaximus

769 Posts

Posted - 07/03/2007 :  20:57:54  Show Profile  Reply with Quote
müziğinin değil ama kendisinin hastasıydım iyice hastası oldum:)
Go to Top of Page

kertenkele

Turkey
1970 Posts

Posted - 07/04/2007 :  10:21:38  Show Profile  Reply with Quote
bir açıklama;

faster arkadaşın buradan yola çıkıp, açtığı bir topikte kendi üstüne birşeyleri fazla alındığını gördüm... muhabbeti "sen şimdi bana onun bunun evladı mı dedin" olayına kadar uzatmış bulunuyor... (ki öyle düşünsem gerçekten kendisine zaman ayırmayacağımı belirtmeme rağmen... arkadaş yine de işi sağlama almak adına "sensin lan" noktasına getirip tuhaf bir biçimde sündürmüş durumda..

tüm bunları başlatan ve sonu "rica"yla biten postu, konunun asıl ilgili topiğine de asmam şart oldu... özellikle belirtiyorum; bu bu forumda "onun bunun evladı" olduğunu düşündüğüm kimse yoktur... olmasın da.

............................................................
ogün konusunda cihan'la muhabbet ettiğim noktada sen baya üzerine alınıp, iyice coşmuş mevzuyu neredeyse "ispiyonculuk edebileceğim" imasına kadar getirmişsin...

birşeyi bilmen lazım; sonuç olarak bu forumda ogün sahnedeki bir insan, yeri geldiğinde kendisine yapılacak övgüsüyle de şakasıyla da burada yerini elbette alacaktır...

ama bu forumda onunla kişisel olarak da dostluğu olan, özel hayatına, eşine ve çocuğuna saygı gösteren insanlar vardır (çoğul olduğunu özellikle belirttim)... espirinin "doz"u kaçtığı yerlerde bu insanlar, "bak arkadaş biraz daha dikkatli olsan iyi olur" uyarısını yine buradaki samimi ortama uygun bir dille yazabilir... bunun bokunun çıkarılmaması gerekir... 3000 küsür postluk bir geçmişinle bunun farkında olacağını umut ediyor daha dikkatli olmanı rica ediyorum.
............................................................

Go to Top of Page

lftf

Turkey
54 Posts

Posted - 07/04/2007 :  17:19:50  Show Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lanethh

[

mortiis tadı aldım bu fotoda.

Go to Top of Page

n/a

4789 Posts

Posted - 07/04/2007 :  23:44:55  Show Profile  Reply with Quote
Ogün Sanlısoy için ne kadar küfür etsem azdır. Sen kimsin bir anda sahneye çıkıp ortalığı birbirine katıyorsun, o nasıl bir performanstır, o nasıl çığlık atmaktır öyle (Secret Missile) terbiyesiz!

28 Temmuz konserinde de bir anda at kendini dans pistine ağzına, ellerine sağlık.

Go to Top of Page

cihan

Australia
3363 Posts

Posted - 07/05/2007 :  02:11:10  Show Profile  Click to see cihan's MSN Messenger address  Reply with Quote
çok kıllı be:)

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Düşler ve Kabuslar © Cenk SARI
Düşler ve Kabuslar RSS Feed